Cep Telefonu Teşhir Koruma Çözümü Dimple Pod’un Faydaları Nelerdir?

Dimple POD’u piyasada bulunan benzer ürünlerden ayıran en ve başlıca önemli özelliği %95 Yerli Üretim olmasıdır. Cep telefonu alarm sistemleri her ne kadar cep telefonu/tablet vb. ürünleri korusa da, aynı zamanda güçlü bir teknik altyapısı olmalı ve beraberinde iyi bir müşteri deneyimi de sunmalıdır.

30 yıllık tecrübemiz ile birlikte edindiğimiz “Kablolu Koruma” sistem kurulum ve yönetim tecrübemiz ile müşteri deneyimlerinde üstün performans sağlamaktayız.

Dimple, rakiplerinden ayıran aşağıdaki özelliklere sahiptir.

  • 120 derece eğimli yapısıyla ürün teşhir edilebilmektedir. Buna bağlı olarak, hem dikey hem de yatay olarak sergileme olanağı vardır.
  • Sadece telefon/tablet değil, korunan ürünle birlikte başka bir aksesuar da korunabilmektedir. Örneğin, telefon ile birlikte kulaklık; tablet ile bluetooth hoparlör vb. her iki ürün için hem şarj desteği hem de alarm ile koruma özelliği mevcuttur. Çift cihaz koruma olarak nitelendirilen bu özelliğin bir diğer adı “Tek bir ürün ile çapraz pazarlama” dır.
  • Tasarımı itibariyle ince sensör yapısına sahiptir, bu da parazit riskini minimum düzeye indirir.
  • Alarm Kitinin en önemli özelliklerinden bir diğeri de, kendisini değil teşhir yapılan ürünü ön planda tutmasıdır.
  • Cep telefonu alarm standının, sarımlı sensör yapısı sayesinde kablo boyu 150 cm’ye kadar uzar bu da müşteriye teşhir edilen ürünü daha iyi deneyimleme şansı verir.
  • Ürün satışı gerçekleştikten sonra satılan ürünün cihazdan sökülmesi hızlıca gerçekleştirilebilmekte ve başka bir ürünün kolayca sergilenmeye başlaması sağlanabilmektedir.
  • Canlı cihaz alarm standı, tabanının kısa olması sayesinde her türlü cep telefonu ve tablet korumasına uygundur
  • Ürün teşhir edilirken, güç kesilmesi, zorlama, sensör algısını koparmaya çalışma vb. ile ilgili tüm zorlayıcı durumlarda, Dimple 80 desibel alarm verme özelliği ile hem sesli hem de renkli ve ışıklı uyarılar vererek mağaza personelinin dikkatini üzerine çeker.

Teknoloji marketlerin, cep telefonu & tablet satışı yapan firmaların, Gsm operatörlerinin mağazalarında çalışanlar Dimple POD’un ismini aşağıdaki kelimeler ile bilmektedir.

Cep telefonu alarm Standı, Cep telefonu Alarm Sistemi, Cep telefonu alarm kiti, Kablolu Koruma ve teşhir Sistemleri Fiyatları, Kablo Koruma Sistemleri, Cep telefonu Alarm aparatı, Canlı Cihaz aparatı

TOP